Доставка та оплата

ДЛЯ МЕШКАНЦІВ УКРАЇНИ

Мінімальна сума замовлення 70 $

Для крупного опту існує гнучка система знижок.

Час виконання замовлення 1-2 дня.

Оплата товару

Існує два варіанти оплати товару, обрати який Ви зможете під час оформлення замовлення:

Зворотній платіж: такий засіб уможливлює оплату після отримання товару. Цей варіант приваблює тим, що дає гарантію безпеки при проведенні операцій з грошима. Однак слід враховувати, що при такому засобі оплати вартість покупки зростає, оскільки включає в себе оплату за доставку грощів. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на веб сайті компанії «Нова пошта»

Передплата – більш швидкий і більш вигідний засіб. Оплатити товар можна у будь-який зручний для Вас час за допомогою переказу потрібної суми на банківську карту. У такому випадку, оплата за переказ грошових коштів відпадає.

Доставка

Вартість доставки у Ваше місто уточнюйте у фірми перевізника.

Щоб забезпечити збереження товару, ми здійснюємо доставку за допомогою Нової пошти. Переваги такого вибору полягають у тому, що він не тільки гарантує безпечні умови перевезення виробів, але й дозволяє Вам отримувати замовлення найшвидьше. Також Ви можете запропонувати свої варіанти оплати і доставки товару. У будь-якому випадку, ми з Вами зв'яжемося для підтвердження замовлення, узгодження часу і місця доставки товару.