CEL

CEL 3535 C3
CEL 3535 C3
Ціна: (опт): 3.50$
CEL 6932 C3
CEL 6932 C3
Ціна: (опт): 1.00$
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Вишукані сонцезахисні окуляри CEL оптом

Відмінною особливістю окулярів Celine є витончені лінії, стримана обробка і пильна увага до дрібних деталей, що здатні виділити свого володаря із натовпу, демонструючи його неповторність та оригінальний смак. Окуляри Селін - це модний і красивий аксесуар, призначений для повсякденного життя. Купити окуляри Celine (копії) за оптовими цінами ви зможете тепер в нашому інтернет магазині Сан Маркет. Здійснюємо доставку по Україні, включаючи Львів, Київ, Луцьк та Дніпро.

Різновиди сучасних моделей і форм окулярів CEL

Серед найпопулярніших моделей окулярів варто виділити наступні:

  • «Авіатори» - класичний варіант окулярів, що відрізняється своєю універсальністю. Крім цього, завдяки великим розмірам лінз ця модель окулярів відмінно захищає органи зору від сонця.
  • «Леннони» - стильні круглі окуляри невеликого діаметра, здатні підкреслити витонченість особи і артистичність свого володаря. Гармонійно виглядають в переважній більшості образів.
  • «Вайфарери» - відома модель, що є універсальною і практичною. Можуть миттево змінити свого господаря.
  • Окуляри browline - поширена модель окулярів надбровного типу. Їх стильні і неординарні оправи надають обличчю незвичайний вид, підкреслюючи його обриси, а також маскують невеликі недосконалості, роблячи свого користувача більш впевненим у собі.
  • Окуляри oversize - загальновизнаний «мастхев» цього року. Популярний вже кілька років поспіль стиль одягу oversize перейшов і на сонцезахисну оптику. Великі окуляри виглядають по-особливому стильно і оригінально.
  • Окуляри СAT-eye - модель, що з'єднала в собі витонченість і неформальність. Нещодавно цей аксесуар з тріумфом повернувся до сучасної моди і до сьогодні продовжує бути дуже популярним. Такі окуляри чудово гармонують практично з будь-яким одягом і підійдуть до всіх типів обличчя.

Різноманіття і універсальність представлених в асортименті інтернет-магазину Sun Market моделей окулярів бренду Селін (копії) зайвий раз підтверджує, що ці вироби дійсно личать усім.