ARM

ARM 174 C5
ARM 174 C5
Ціна: (опт): 4.00$
ARM 2039 C7
ARM 2039 C7
Ціна: (опт): 3.50$
ARM 2039 C8
ARM 2039 C8
Ціна: (опт): 3.50$
ARM 9264 C5
ARM 9264 C5
Ціна: (опт): 3.50$
ARM P4047 C5
ARM P4047 C5
Ціна: (опт): 4.00$
ARM P4095 C6
ARM P4095 C6
Ціна: (опт): 3.50$
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Високоякісні сонцезахисні окуляри ARM оптом 

Ультрафіолетове випромінювання легко проходить через атмосферу, і при тривалому впливі завдає шкоди шкірі людини. Більш того, потрапляючи в очі, УФ-промені переломлюються і здатні заподіяти опік сітківки ока. Єдине рішення цієї проблеми - купівля високоякісних сонцезахисних окулярів, які забезпечують стовідсотковий захист органів зору. Варто відзначити, що покупка так званих «іміджевих» аксесуарів може призвести до того, що зіницю розшириться і пропустить на сітківку ще більше негативного ультрафіолету.

Окуляри відомого бренду Armani - елегантні і ненав'язливі, в них відсутні непотрібні деталі, пихатість. Оправи і сонцезахисні окуляри від Armani виконані з поєднань різних матеріалів. Вони завжди відрізняються високою якістю, стильним дизайном і новаторськими ідеями в моді. Тепер купити окуляри Армані оптом ви зможете і в інтернет-магазині Sun Market.

Як правильно вибрати окуляри від сонця ARM?

У період активного сонячного випромінювання необхідно подбати про захист своїх очей, і в такому випадку без сонцезахисних окулярів не обійтися. До того ж, вибір відповідного аксесуара - це скоріше приємний клопіт, хоча і не найпростіше завдання.

Вибираючи сонцезахисні окуляри репліки Армані, потрібно звертати особливу увагу на матеріал лінз. Вироби зі скла повноцінно захищають очі від ультрафіолетового випромінювання. Вони не спотворюють навколишній світ, практично не стираються і не дряпаються. Сучасні технології виготовлення лінз дають можливість їх фарбування лінзи в різноманітні кольори, роблячи їх дзеркальними, надаючи ефекту «хамелеона».

Пластикові лінзи відрізняються більшою безпекою і легкістю. Високоякісні пластикові лінзи в окулярах Armani оброблені спеціальними складами з напиленням, а тому абсолютно безпечні для очей.