BVL

 Футляр Bvl
Футляр Bvl
Ціна: (опт): 6.00$
BVL 8259 C4
BVL 8259 C4
Ціна: (опт): 3.00$
BVL P317 C1
BVL P317 C1
Ціна: (опт): 5.50$
BVL P317 C15
BVL P317 C15
Ціна: (опт): 5.50$
BVL P317 C3
BVL P317 C3
Ціна: (опт): 5.50$
BVL P317 C30
BVL P317 C30
Ціна: (опт): 5.50$
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Ексклюзивні окуляри BVL оптом за низькою ціною.

Широкий асортимент моделей сонцезахисних окулярів BVL і приємні ціни не залишать Вас байдужими.

Окуляри оптом BVL - запорука успіху у Вашому бізнесі.

BVL окуляри - вишукані та неповторні. Назва італійської компанії вимовляється на латинський манер, де буква "U" замінена буквою "V". Крім виготовлення сонцезахисних окулярів, бренд також реалізує інші вироби і аксесуари. Компанія "Bvlgari" має давню історію і заснована ще за часів Османської імперії в 1884 році. За внесок в розвиток виробництва ювелірних прикрас і сонцезахисних окулярів елітних серій під ім'ям "Булгарі", ми зобов'язані його засновнику Сотіріос Булгаріса. До недавніх пір власниками бренду "Bvlgari" були Паоло Булгарі і Нікола Булгарі, зараз акції бутиків "Bvlgari" належать групі компаній LVMH. З моменту відкриття першого бутіка "Bvlgari" пройшло майже 130 років. Дивно,але він зберігся до сьогоднішніх днів. Торговий дім "Булгарі" в 2015 році має намір розмістити новий бутик на Вандомской площі, де будуть представлені сонцезахисні окуляри нової колекції. Колекція сонцезахисних окулярів "Булгарі" відрізняється вишуканістю стилю та м'якістю ліній. Такий аксесуар як сонцезахисні окуляри "Булгарі", підкреслять Вашу індивідуальність і гарний смак. Крім естетики, окуляри "Bvlgari" захистять Вас від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Купуючи окуляри оптом, такого відомого виробника як "Bvlgari", крім комерційної вигоди Ви отримуєте ще й естетичне задоволення. Ще однією невід'ємною рисою колекції сонцезахисних окулярів "Bvlgari" є їх Європейська якість. У нашому інтернет магазині представлені копії брендових окулярів "Bvlgari" з Китаю, хорошої якості за вигідною ціною, які ви зможете купити оптом, перейшовши на сторінку "Бренди".

Купити окуляри BVL оптом в Україні

Ви зможете також, клікнувши посилання на головній сторінці сайту, в розділі "ВИРОБНИКИ". Також ви зможете замовити копії окулярів "Bvlgari" в режимі реального часу, зателефонувавши за номерами телефонів, зазначених на головній сторінці інтернет магазину.

Замовити окуляри репліки оптом бренду Булгарі в Україні (Київ, Дніпро, Луцьк) з безкоштовною доставкою Ви зможете в нашому інтернет магазині не виходячи з дому. З питань оплати та доставки сонцезахисних окулярів Булгарі в інших країнах СНД звертайтеся до співробітників нашого магазину за телефонами, вказаними на головній сторінці сайту.